W tej zakładce mogą Państwo znaleźć niezbędne informacje na temat pracy zdalnej oraz udostępnionych narzędzi, zasobów, które można w niej wykorzystywać. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat proponowanych narzędzi należy wybrać jedną z opcji z prawego menu dostępnego na stronie, bądź skorzystać z opcji przedstawionych poniżej.

  Zachęcamy do skorzystania z platformy Pulpit UKSW, gdzie można skorzystać z wybranych usług (w zależności od uprawnień posiadanych przez użytkownika):

  oraz poprzez usługę zdalnego pulpitu:

  • SIMPLE.ERP,
  • USOS,
  • USOS WBK,
  • zasoby sieciowe jednostek.

  Praca zdalna z wykorzystaniem Office 365

  Office 365 można z powodzeniem wykorzystywać do pracy zdalnej. Usługa Office 365 działa tylko w połączeniu z Internetem.

  Aby skorzystać z usług wchodzimy na stronę Office 365 i logujemy się swoim identyfikatorem oraz hasłem

  Po zalogowaniu możemy pobrać pakiet na swój komputer lub działać online. W celu przejrzenia dostępnych usług wybieramy opcję Wszystkie aplikacje.

  Pojawiła nam się lista dostępnych dla nas aplikacji. Po najechaniu na ikonkę dowolnego z nich pojawi się krótki opis fuknkcjonalności urządzenia.

  OneDrive

  Dzięki OneDrive możesz przechowywać swoje wszystkie pliki w bezpiecznym miejscu w chmurze. Po zalogowaniu masz dostęp do swoich plików z dowolnego urządzenia.

  Pliki możesz udostępniać innym osobom z twojej organizacji, a nawet jednocześnie współpracować nad dokumentem.

  Dzięki automatycznemu zapisowi plików twoje dokumenty są chronione. Od Ciebie również zależy, kto i kiedy może skorzystać z udostępnionego przez Ciebie pliku.