Skip to main content

Podstawowe informacje

Każdy aktywny student, słuchacz i pracownik naszego Uniwersytetu posiada dostęp do pakietu usług Office 365 firmy Microsoft.

W ramach Office 365 dostępne są:

  • darmowy dostęp do pakietu Microsoft Office w zawsze aktualnej edycji Microsoft Office 365 Professional Plus, w tym najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access;
  • możliwość instalacji pakietu Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad), a także na 5 smartfonach;
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive.

Jak zainstalować oprogramowanie Microsoft Office?

Aby pobrać oprogramowanie wystarczy zalogować się bezpośrednio na stronie office365.uksw.edu.pl, korzystając z następujących danych do logowania: 

LoginIdentyfikator UKSW, przy czym podając login należy dopisać do niego ciąg znaków @uksw.edu.pl, np. identyfikator@uksw.edu.pl.
HasłoTożsame z hasłem do logowania np. do USOSweb czy też komputerów uczelnianych. Hasło można zrestartować za pomocą strony https://pwreset.uksw.edu.pl/.

Jeśli nie jesteś pewnien jak wygląda Twój identyfikator, więcej informacji uzyskasz na dedykowanej stronie poświęconej identyfikatorowi UKSW.

⚠️ Możliwośc korzystania z pakietu wygasa wraz z zakończeniem studiów lub rozwiązaniem stosunku pracy z uniwersytetem!